Безпека
- Анна Анатоліївна
- 21 бер.
- Читати 1 хв
У 3-А класі відбулася виховна година «Твоя безпека у твоїх руках». Керівник Тетяна ЧЕРТАН.
Метою цього виховного заходу було формування в дітей уявлення про особисту безпеку та відповідальне ставлення до власного життя і здоров’я. Особлива увага приділялася навчанню правил безпечної поведінки вдома, у школі та на вулиці. У результаті виховується обережність, дисциплінованість і усвідомлення того, що безпека залежить від їхніх власних дій.




Коментарі