top of page

Безпечні умови для учасників освітнього процесу

На виконання Законів України «Про охорону праці», «Про освіту», Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 26.12.2017р. №1669, з метою забезпечення функціонування системи управління охороною праці в закладі, створення безпечних умов освітнього процесу, забезпечення впровадження відповідних вимог державних і галузевих нормативних документів з питань охорони праці у Великоновосілківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 особливу увагу приділяють проведенню заходів, спрямованих на інформування про безпеку усіх його представників.

Під час воєнного стану це питання є пріоритетним, а значний його складник вчасне й у повному обсязі інформування про можливі фактори небезпеки та шляхи їхнього уникнення. Зокрема заступниками директора Коваленко В.В. і Загорулько В.Я. з усіма учасниками освітнього процесу було проведено:

1. Вступні інструктажі з безпеки життєдіяльності та охорони праці за Google Формою, у якій розглядалися такі важливі питання: безпека життєдіяльності в умовах воєнного стану; як діяти у разі надзвичайної ситуації; поводження з невідомими предметами та пристроями, про правила поведінки, у разі виявлення таких предметів (розміщено відповідну інформацію на сайті закладу).

2. Відбулися відеозаняття, на яких розглядалися питання пожежної безпеки, запобігання ризикам, пов’язаним з виявленням вибухонебезпечних чи підозрілих предметів та вивчення правил поводження з такими предметами.

3. 09.09.2022 проходили онлайн тренінги з учасниками освітнього процесу за темою "Алгоритм дій при сигналі повітряної тривоги"

4. Розроблено буклети-пам'ятки з безпеки життєдіяльності дітей

5. Розпочато місячник безпеки дорожнього руху Всеукраїнського рейду «Увага! Діти на дорозі!» з фоточеленджу «Ми сумлінні пішоходи», оформлення віртуального плакату «Увага на дорозі – життя в безпеці!» та виховних годин під загальною назвою «Азбука дорожньої безпеки»

6. Проведено відповідні інструктажі в рамках профілактики, обмежень задля запобігання поширенню ГРВІ, COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-COV-2.

7. Організовано заходи з попередження та профілактики булінгу (цькування): уроки відвертого спілкування «Змінюй у собі негативне ставлення до інших», челендж «Можна/не можна», анкетування дітей з відповідного питання психологом закладу.8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Commentaires


bottom of page