top of page

#Бути_Гідним

З нагоди відзначення 10 річниці Дня Гідності та Свободи,з метою збереження та донесення до сучасного покоління інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, віддання шани патріотизму та мужності громадян, Великоновосілківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 долучився до відзначення доленосної події в Україні початку ХХІ століття. Відзначення цього героїчного дня у 2023 році пройшло під гаслом “ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ»! З нагоди цієї символічної дати було проведено низку заходів.

Урок мужності до дня Гідності та Свободи провів з учнями 8-Б класу учитель історії Микола Кравченко. Тема заходу: "ВИСТОЯЛИ ТОДІ НА МАЙДАНІ – ПЕРЕМОЖЕМО ЗАРАЗ У ВІЙНІ!"

Учні мали можливість відчути власні переживання, настрої людей на Майдані через розповідь про сьогоднішні події на південному сході України.

Учителем історії Мариною Мегельбей було проведено захід для учнів 11-Б класу. Учні обговорювали події 2004 та 2013 років.

Для учнів 11-Б класу класним керівником Вікторією Коваленко був проведений виховний захід під гаслом «ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ», на якому обговорювали такі поняття, як гідність, свобода, патріотизм, про доленосні події в Україні листопада 2013 – лютого 2014 року та про війну Росії проти України, окупацію Кримського півострова та частини областей України. Відзначаючи День Гідності та Свободи, учні сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.

Говорили про поняття "гідність", "честь", "свобода" і учні 7-Б класу. Керівник Курбак А. В.

Учні 1-4 класів створили серію малюнків до цієї пам'ятної дати.
13 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page