Велосипедний травень
- Анна Анатоліївна
- 2 трав.
- Читати 1 хв
Гайда на велосипеди! «Велосипедний травень-2026» стартує! Традиційно долучаємося до щорічного челенджу в межах кампанії «Велосипедом до школи», який організовує U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Цьогоріч ініціатива стає ще масштабнішою, адже об’єднує громади України та залучає школи, університети, бібліотеки й активних дорослих до розвитку велокультури серед молоді. Сьогодні власним прикладом нас надихає Любов Євгенівна Анастасова. Для неї велосипед - це не просто засіб пересування, а джерело енергії, бадьорості та гарного настрою. #велосипеднийтравень і #велосипедомдошколи Веломентор Микола КРАВЧЕНКО.




Коментарі