top of page

Всесвітній день боротьби зі СНІДом.


Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятого у 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Мета проведення цього Дня – заклик об’єднати зусилля людей з усього світу для підвищення інформованості про проблему ВІЛ/СНІДу та демонстрація міжнародної солідарності перед пандемією, а також як день пам’яті жертв цього захворювання. ВООЗ і партнери роблять особливий наголос на тому, щоб ніхто не залишився поза увагою, вказуючи на посилення дисбалансу щодо доступу до основних послуг з ВІЛ. ВООЗ закликає світових лідерів та громадян 1 грудня 2021 р. закликати до боротьби з нерівністю та охоплення основними послугами з ВІЛ тих, хто їх не отримує.

Великоновосілківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 теж не залишився осторонь. Так, зі здобувачами освіти були проведені виховні тематичні години «ВІЛ/СНІД: ще раз і відверто», «Збережи себе для світу – не смій віддати СНІДу», «Світ проти СНІДу». Діти взяли участь у віртуальній експозиції малюнків Шкідливим звичкам скажемо НІ!» та долучилися до акції «Надягни червону стрічку – вислови свою небайдужість!».

Будьте пильними! Бережіть своє здоров’я! Цього Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом ми маємо нагадати про те, що нерівність впливає на всіх нас, незалежно від того, хто ми і де живемо. Щодня ми втрачаємо дорогоцінне життя через СНІД. У нас немає часу. Час викорінити нерівність. Час викорінити СНІД. Час зупинити пандемії.7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare


bottom of page