top of page

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва


Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається 9 листопада разом із Днем української писемності та мови, згідно з Указом Президента від 30.12.2013 № 717/2013 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки культури та мистецтва в Україні».

Всеукраїнський день працівників культури засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність, попри потужні натиски багатьох агресорів, і посісти гідне місце серед світових культур.

Але сьогодні російські агресор вбиває не лише наших людей, нищить не лише наші міста і села, а й нівечить культуру, мистецтво, слово, розграбовує музеї та осередки культури. Нині в запеклій кровопролитній боротьбі ми відстоюємо не лише територію, не лише життя українців, а й нашу культуру, бо українська культура – ще одна потужна зброя проти рашистських загарбників.

У Великоновосілківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 були проведені виховні тематичні години «Майстри народного мистецтва України», «Творчість у нашому житті», «Визначні пам’ятки культури та мистецтва України». Здобувачі та здобувачки освіти взяли активну участь у флешмобі «Творимо українську культуру та мистецтво своїми руками», під час якого виготовляли різноманітні поробки з нагоди свята.

Учасники та учасниці освітнього процесу Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 вітають зі святом працівників культури, а також усіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!


10 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page