top of page

«Вчителі Майбутнього»


Наші вчителі Олена Вікторівна Голуб і Ганна В'ячеславівна Кубрак взяли участь у всеукраїнському освітньому фесті «Вчителі Майбутнього», який пройшов у Львові.

Подія об’єднала понад 2000 освітян з усієї країни. Головною темою стало навчання під час війни і стратегії відновлення української освіти.

Упродовж двох днів перед учасниками виступили понад 140 спікерів, які ділилися своїми знаннями та досвідом під час панельних дискусій та практичних майстерок. Наші колеги відвідали панельну дискусії "Навчати і навчатись під час війн: стратегії відновлення під час війни", "НУШ: перезавантаження" за участю міністра освіти Оксена Лісового, майстерки "Досвід інтеграції математики з іншими предметами", "Classtime", "Stem-проєкти: від ідеї до реалізації (5-6 класи, міжгалузевий інтегрований курс)", "Математична освіта майбутнього: перший крок уже сьогодні", "Соціальне шкільне підприємництво", "Доторкнутися до магії науки: STEM уроки в середній школі", "Освітні втрати: діагностика та шляхи подолання". Здобутими знаннями, досвідом та враженнями, які допоможуть у роботі в наступному навчальному році, Олена Вікторівна та Ганна В'ячеславівна поділяться з педагогами закладу.


25 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page