top of page

Вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру

29 вересня 2022 року виповнюється 81 рік з початку масових розстрілів у Бабиному Яру. За два дні 29 та 30 вересня 1941 року в цьому урочищі на північно-західній околиці Києва нацисти розстріляли майже 34 тисячі мешканців міста єврейської національності. Масові розстріли у Бабиному Яру та розташованому поруч із ним Сирецькому концтаборі продовжувалися протягом 1941-1943 років. Окупанти знищували людей за етнічною ознакою (євреїв та циган), розстрілювали радянських військовополонених, учасників руху Опору та ін.

З метою вшанування пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру зі здобувачами та здобувачками освіти Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 були проведені інформаційно-просвітницькі заходи: перегляд відеофільмів «Бабин Яр. Ніколи більше!», «Бабин Яр - це наша незагоєна рана...», інформаційні хвилинки «Бабин Яр: без права на забуття», година пам’яті «Їх тисячі лягло у Бабин Яр глибокий…», віртуальна екскурсія до меморіалу Бабин Яр. Спогади очевидців про дії нацистів, епізоди документальних фільмів, інші відеофрагменти глибоко вразили дітей.

Наш обов’язок зберегти та передати пам'ять про Бабин Яр наступним поколінням. Адже тільки пам'ять захищає нас від повторення помилок минулого.
7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page