top of page

Вітаємо!

Підведено підсумки Чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp», що проводився у дистанційному режимі.

У 2023 році проведено 6 етапів, які складалися з особисто-командних змагань з орієнтування в заданому напрямку, трейл-орієнтування, оnline-тестування та комп’ютерної гри «Catching Features».

За результами шостого етапу змагань учень 11-Б класу Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Роман Шавкуненко посів ІІ місце у категорії Ч-16.

У 6 етапах Чемпіоната «DonOrientChamp» взяли участь команди та учасники в особистому заліку з Донецької, Запорізької, Одеської, Київської, Сумської, Дніпропетровської та Луганської областей. Загалом 1776 учасників.

Призером в загальному особистому заліку Чемпіонату «DonOrientChamp» у своїй віковій групі стала учениця Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2:

- у групі Ж-12 (дівчата 10-12 років) Панькова Крістіна, яка посіла ІІІ місце.

У загальному командному заліку Чемпіонату «DonOrientChamp» команда “Гайдамаки” Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 посіла 7 місце з 74 команд.

Вітаємо призерів змагань та чекаємо нових стартів на Чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp» у 2024 році!
9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page