top of page

Декада предметів спортивно-естетичного циклу та трудового навчання

Декада предметів спортивно-естетичного циклу та трудового навчання завершена.

Мета декади: формування умінь і навичок з різних видів мистецтва та трудового навчання, розвиток творчих здібностей, пропагування здорового способу життя, свідомого ставлення до свого здоров'я, відпрацювання правил безпечної поведінки у побуті, соціумі, природі.

Протягом січня учні та вчителі предметів спортивно-естетичного циклу і трудового навчання брали участь у різноманітних заходах. Учителі фізичної культури (Паньков Вікторо Вікторович, Гладченко Марина Петрівна та Малтабар Василь Іванович) провели такі заходи: Челендж від United by Sport "Зимова руханка від учителя"! #UBS_wintersports #UnitedySport #ЗимовийЧелендж

Брали участь у чемпіонаті Донецької області з піднімання тулуба в сід за 30 секунд серед учнів та учениць 5-6 класів закладів загальної середньої освіти. Були учасниками руханки до Всесвітнього дня ментального здоров’я дітей (1-4 класи) та руханки до тижня здоров’я: "У здоровому тілі - здоровий дух!" (1-4кл.). Відповідали на питання Олімпійської вікторини "Олімпійські ігри Стародавньої Греції", "Відродження сучасних Олімпійських ігор" (1-4 кл.), провели бесіду "Зимові види спорту" (8-11 кл.).

Брали участь у конкурсі "Мій улюблений зимовий вид спорту" (6-7 класи).

Біята Олена Анатоліївна провела цікаві та корисні майстер-класи з таких тем: "Онлайн-виставка учнівських робіт", "Творчість на кінчиках пальців" (5-10 клас), майстер-клас "Виготовлення екосумки" (9-10 клас), "Лайфхаки на кухні" (5-10 клас). Провела бесіду "Усі професії необхідні" (9 клас).

Діти активно брали участь у всіх видах музичної діяльності. Протягом тижня на уроках Коваленко Вікторії Вікторівни панувала творча атмосфера. Здобувачі освіти дізнавалися багато нового про види, жанри та стилі мистецтва, споглядали та обговорювали картини митців, створювали власні шедеври. Завдяки цьому кожен мав можливість розкритися, показати свій талант, емоції, почуття, душу. Учні 5-11 класів брали активну участь у Всеукраїнський олімпіаді з мистецтва. Проведені заходи дали можливість нашим учням наблизитися до прекрасного, створити власноруч естетичні об’єкти і ще раз довести, що всьому потрібно вчитися, мистецтво – не виняток.

7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page