top of page

Шануємо ліквідаторів!

Оновлено: 19 груд. 2022 р.


14 грудня ми дякуємо самовідданим ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи та вшановуємо світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя, рятуючи людей від радіації.

Вже 36 років віддаляють нас від тієї дати, коли було завершено будівництво саркофага над четвертим, пошкодженим від вибуху, енергоблоком Чорнобильської АЕС. Але, скільки б часу не пройшло, відлуння чорнобильської трагедії болить нам і досі. Через втрачені життя ліквідаторів і мешканців довколишньої території, через шкоду, завдану здоров’ю людей, через дітей, які не народилися, через заражену радіацією природу.

У Великоновосілківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 були проведені тематичні виховні години «Чорнобиль – біль планети, Чорнобиль – біль віків», «Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам’ять», «Пекельний вогонь Чорнобиля», «Чорнобильські дзвони». Здобувачі освіти 6-Б класу вшанували пам’ять про ліквідаторів покладанням квітів до пам’ятника.

З усією повагою бажаємо мужнім ліквідаторам-чорнобильцям, їхнім родинам міцного здоров’я, довгих років життя і родинного благополуччя. Низький уклін, щира вдячність і обов’язково мирного українського неба!

6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page