top of page

День довкілляВ Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98 відзначають день, присвячений актуалізації необхідних дій, спрямованих на збереження довкілля.

В мирний час щороку всі причетні до сфери проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Цьогорічний День довкілля особливий - воєнний.

Кожного дня ми дізнаємося про нові й нові злочини, вчинені агресором. Серед них найбільшу загрозу для майбутнього як України, так і більшості країн світу становлять злочини проти довкілля.

Україна, як і всі країни світу, розуміє, що наслідки шкоди, завданої довкіллю агресором, будуть мати довгострокове відлуння.

Як і всі фронти, екологічний потребує нашого єднання. Врятувати довкілля можемо тільки ми. Так, у Великоновосілківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 проведено щомісячні виховні тематичні години, присвячені екологічним питанням. Здобувачі освіти активно долучаються до робіт на присадибних ділянках: висаджують квіти, молоді деревця, прибирають сміття. Крім того, працюють над різноманітними екопроєктами, щоб в майбутньому сприяти відновленню екології рідного краю.
4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page