top of page

День захисників та захисниць України


Україна сьогодні – щит Європи та всього цивілізованого світу. Наша держава та її воїни ведуть війну проти російського агресора й захищають не тільки себе, але й всю Європу, США та всі демократичні країни від наступу загарбницьких сил тиранії та диктатури. Українські захисники й захисниці сьогодні уособлюють героїзм та відвагу воїнів багатьох поколінь, воїнів різних країн – усіх, хто протягом століть боронив ідеали свободи, відстоював державність і виборював незалежність

Сьогодні, 14 жовтня всі учасники та учасниці освітнього процесу Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 вітають всіх чоловіків і жінок — захисників та захисниць України зі святом, з Днем захисників нашої БАТЬКІВЩИНИ! Поки є такі герої та героїні, що попри всі тяготи захищають мирне майбутнє наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов’язково переможемо. Ми вже перемогли, бо агресор, що сподівався легко розтрощити нашу країну, отримав могутній народний спротив. Це і є ПЕРЕМОГА! Бо вже всі зрозуміли, що є УКРАЇНА, є єдиний сильний народ, є воля до захисту свого права на державу й на свободу. Саме цього ворог і не очікував. Ми – найсильніший та наймогутніший народ, бо ми – УКРАЇНЦІ! Ми єдині, і саме в цьому виявилась наша сила. Переживаючи ці жахливі місяці, тижні, дні, години, хвилини, секунди цієї страшної війни, ми справді зрозуміли, хто такі захисники України. Із 24 лютого ми, українці, ще більше впевнилися у тому, що наші герої — це ті, хто з доброї волі, за покликом серця та громадянського обов'язку йде обороняти наші землі. Саме українським захисникам і захисницям ми завдячуємо всім, що маємо сьогодні. Кожен з нас переконався: мирне життя не дається задарма – його щодня боронять сотні тисяч наших співгромадян.

Цінуйте сміливість наших захисників та захисниць і шукайте більше шляхів, щоб показати свою вдячність. І вже від сьогодні заведіть звичку дотримуватися нового етикету вдячності — зустрівши військових на вулиці, у торгових центрах, кафе чи транспорті, прикладіть руку до серця на знак вдячності. Так ви без слів скажете, що ваше теперішнє і майбутнє, ваші щоденні звички, посмішки, здоровʼя та добробут — усе це можливе завдяки тобі! Молимося за вас, наші янголи-охоронці! Сил та мужності вам! Віримо в ЗСУ!!!

7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page