top of page

День ООН


День ООН - це день народження Організації Об’єднаних Націй. Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН.

24 жовтня 1945 року, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органу, була офіційно створена Організація Об’єднаних Націй. У 1971 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй прийняла резолюцію, у якій вона рекомендувала державам-членам відзначати цей день як державне свято. За словами Генерального секретаря, в будь-якому куточку світу Організація Об’єднаних Націй є живим втіленням надії. Так, класні керівники 10-х класів провели відповідні тематичні виховні години зі здобувачами освіти під загальною назвою «Жити у світі розуміння». Додатково створено інформаційний дайджест «ООН: від історії до сучасності».

Організація Об’єднаних Націй живе в серці і свідомості кожного громадянина як організація, здатна покласти край насильству й укоренити терпимість, сприяти розвитку і забезпечити рівність, захистити права людини і зменшити масштаби бідності.

Відзначення Дня Організації Об’єднаних Націй є ствердженням нашої віри в ці сподівання людства.6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page