top of page

День фізичної культури та спорту

Хто з фізкультурою чи спортом на «ти»,

Той досягне своєї мети!

10 вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Якщо Ви професійний спортсмен або просто любитель, якщо Ви хоч раз бували на пробіжці, плавали, їздили на велосипеді, тримали в руках штангу або хоч би шахи, якщо Ви знаєте, що таке кріпатура, та можете піднятися по сходах без задишки… Іншими словами, якщо ви відчуваєте себе в глибині душі спортсменом – це Ваше свято!

До речі, День фізичної культури і спорту – гарний привід щось змінити в своєму житті на краще, наприклад, прокинутися з першими птахами, прийняти контрастний душ, вийти на ранкову пробіжку, зайнятися йогою, або зробити перший крок у танцювальній кар'єрі! Як відомо, фізична та інтелектуальна активність, здоровий спосіб життя – це запорука в майбутньому вашого здоров’я, процвітання та гарного настрою. Любіть спорт, рухайтеся, бігайте, стрибайте, танцюйте… вчіться перемагати!

Здобувачі та здобувачки освіти Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2, школи сприяння здоров’ю, завжди активно долучаються до всіх спортивно-масових заходів школи, району, області, особливо з нагоди святкування цього свята.

Цього року з нагоди Дня фізичної культури та спорту вчителі фізичної культури закладу вирішили підготувати свої майстер класи для дітей. Крім того, учні та учениці 10-Б класу підготували для всіх інтерактивний тематичний плакат.

Нехай для кожного жителя/жительки України і фізкультура, і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості. Бажаємо спортсменам наполегливості та наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і ПЕРЕМОГ!3 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page