top of page

Змагання зі скелелазіння

З 27.10.2023 по 29.10.2023 Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді за сприяння комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проведено ІІІ етап Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup» у дистанційному режимі.

У змаганнях взяли участь команди та учасники в особистому заліку з Донецької, Запорізької, Одеської та Київської областей. Загалом 13 команд, 122 учасника.

В особисто-командних змаганнях з онлайн-cкелелазіння у зазначений час в день змагань на платформі Google Classroom опубліковане відео, на якому суддя змагань долає реальну трасу на стенді (боулдеринг). Учасникам необхідно було уважно подивитись відео та на бланку відмітити зачіпки, за які береться руками суддя змагань.

Переможцями та призерами у своїх вікових групах ставали і учні Великоновосілківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2:

І місце - у групі дівчата 2008 -2011 р.н. - Панькова Крістіна

(с.м.т. Велика Новосілка Великоновосілківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2);

ІІ місце - у групі юнаки 2004 -2007 р.н. - Білогуров Андрій

(с.м.т. Велика Новосілка Великоновосілківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2);

ІІІ місце - у групі дівчата 2004-2007 р.н. - Кривошеєнко Вікторія (с.м.т. Велика Новосілка Великоновосілківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2).

У загальнокомандному заліку команда «Гайдамаки» посіла ІІ місце.9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page