top of page

Кубок Донецької області зі скелелазіння


З 27.01.2023 по 28.01.2023 Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді за сприяння комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проведено І етап Кубку Донецької області зі скелелазіння серед учнівської молоді «RockCup» у дистанційному режимі.

У змаганнях взяли участь команди та учасники в особистому заліку з Донецької, Запорізької, Одеської та Дніпропетровської областей. Загалом 9 команд, 82 учасника.

В особисто-командних змаганнях з онлайн-cкелелазіння у зазначений час в день змагань на платформі Google Classroom опубліковане відео, на якому суддя змагань долає реальну трасу на стенді (боулдеринг). Учасникам необхідно було уважно подивитись відео та на бланку відмітити зачіпки, за які береться руками суддя змагань.

Учні Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 стали призерами цих змагань:

  • у групі дівчата 2008-2011 р.н. – Панькова Валерія - І місце;

  • у групі юнаки 2004-2007 р.н. – Гавриш Кирило - ІІ місце.

В загальнокомандному заліку серед дев'яти команд учасників учні Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 посіли почесне ІІ місце. У складі команди окрім призерів були (Шапаренко Юлія, Йоєнко Семен, Ільїна Ольга, Панькова Крістіна, Синиця Микола). Вітаємо призерів змагань!

Протягом року юні скелелази зустрінуться ще на декількох етапах Кубку, а в кінці року найкращих чекають нагороди у загальному заліку.
4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Kommentare


bottom of page