top of page

Міжнародний день авіації та космонавтики


12 квітня відзначається День працівників ракетно-космічної галузі України та Міжнародний день авіації і космонавтики. День початку епохи пілотованих космічних польотів – спільне свято, що з'єднує минуле, сьогодення і майбутнє людей Землі. Свято присвячене першому в історії польоту людини в космос.

Учнівське самоврядування Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 підготували Астрологічний всеобуч «Дорога до зірок».

У Великоновосілківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 були проведені виховні тематичні години «Вперед у майбутнє: відкриваємо таємниці космосу», «Дивовижні планети Всесвіту», «Україна – космічна держава». Крім того, здобувачі освіти закладу взяли активну участь у віртуальній експозиції малюнків "Космос очима дітей"

Яскраві успіхи космонавтики – закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які роблять все від них залежне в ім’я прогресу космічної галузі.

Вітаємо всіх ветеранів, фахівців галузі, конструкторів та інженерно-технічних працівників, вчених та верстатників, усіх, хто примножує славу України своєю наполегливою працею у сфері виробництва ракетно-космічної продукції і дослідження мирного космосу з професійним святом.5 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page