top of page

Міжнародний день без Інтернету


Друзі! А Ви знаєте, що всією світовою інтернет-спільнотою щороку в останню неділю січня відзначається Міжнародний день без Інтернету? Погодьтесь, сьогодні всі ми не просто звикли до всесвітньої павутини. Не буде перебільшенням стверджувати, що ми від неї повністю залежимо.

Без інтернету сучасна людина обійтися не може. Адже він потрібен не тільки для роботи й розваг: записатися до лікаря, в школу або дитячий садок, оплатити комунальні послуги або покупки, терміново перевести гроші. Складно уявити наше життя сьогодні без чатів, форумів, соціальних мереж, YouTube тощо.

Як і все в цьому світі, інтернет несе в собі не тільки користь, але і серйозну шкоду. Від постійного «зависання» в інтернеті погіршуються постава і зір, розвиваються хвороби суглобів, підвищується емоційна збудливість. Насправді, це не найстрашніше. Люди стали все більше часу і уваги приділяти віртуальному спілкуванню, забуваючи про тих, хто поруч.

У цей день проводяться різні заходи на дану тему, головне правило яких - відключений Інтернет. Ви можете робити все, що завгодно. У подібний вихідний кожен може повністю насолодитися реальним життям і провести день без глобальної мережі. Здобувачі освіти теж долучаються до цієї акції. Як ви можете провести час без Інтернету, демонструють учні та учениці нашого закладу.

Спробуйте! Це не так складно, як ви думаєте. Може у Вас з'явиться більше, ніж один, таких днів, у які Ви не «зависатимете» в інтернеті?!2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Komentáře


bottom of page