top of page

Міжнародний день благодійності

Оновлено: 13 вер. 2022 р.

Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти та людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги.

З 5 вересня 2022 року з нагоди Міжнародного дня благодійності та за доброю традицією у Великоновосілківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 проводився флешмоб доброти «#ЩедрийТиждень» серед здобувачів та здобувачок освіти 1-8 класів. Цього року ми не зустрічали гостей на благодійних концертах, не куштували різні смаколики під час яскравих ярмарків, не відвідували з подарунками центр реабілітації для дітей… Ми вирішили цей день подарувати нашим ЗАХИСНИКАМ та ЗАХИСНИЦЯМ, нашим янголам-охоронцям. Діти писали листи зі словами подяки, надії, віри та виготовляли малюнки, вітальні листівки для тих, хто зараз мужньо боронить нашу Батьківщину, хто виборює ціною власного життя ПЕРЕМОГУ!!!

Захід завершився, та питання здобуття ПЕРЕМОГИ залишається для кожного з нас НАЙАКТУАЛЬНІШИМ сьогодні. Листи та подарунки, які підготували діти нашого закладу, будуть передані на передову нашим бійцям. Дякуємо вам, наші найкращі Захисники та Захисниці! Бажаємо вам сил та витримки. Тримайтеся заради нас усіх, заради України! Ми з вами! Усе буде Україна!2 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Комментарии


bottom of page