top of page

Міжнародний день відмови від паління


Міжнародний день відмови від паління (No Smoking Day) – відзначають щорічно у третій четвер листопада в більшості країн світу. Він встановлений Американським онкологічним товариством в 1977 році після того, як було визнано згубний вплив куріння на організм людини та здатність регулярного куріння провокувати розвиток раку.

Залежність від тютюну визнана однією з найпоширеніших епідемій за всю історію людства та стоїть в одному ряду з алкоголізмом і наркоманією. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, 90% смертей від раку легень, 75% – від хронічного бронхіту і 25% – від ішемічної хвороби серця обумовлені палінням.

Метою відзначення Міжнародного дня відмови від паління є сприяння зниженню поширеності тютюнової залежності, залучення до боротьби проти куріння всіх верств населення й лікарів усіх спеціальностей, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний вплив тютюну на здоров’я. Саме з цією метою зі здобувачами освіти 8-9 класів Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 були проведені профілактичні бесіди «Скажи палінню НІ!», «Сигарета вбиває тебе!», виховні години під загальною темою «Геть паління! Ми обираємо здоровий спосіб життя», під час яких учні підготували тематичні малюнки «Ні палінню!». Психологом закладу освіти проведено інформативні п’ятихвилинки з дітьми 5-7 класів «Знайди для себе щось корисніше! Сигарета зайва у твоєму житті!».

Не варто використовувати підміну понять та шукати інші способи кинути курити: електронні цигарки чи вироби з тютюну – все це негативно впливає на ваше здоров’я. Найкращий та єдиний спосіб – це відмовитися від куріння загалом, скільки б вам не було років.6 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page