top of page

Міжнародний день людей похилого віку


За ініціативою ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

У цей день у світі говорять про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері. Це і привід до роздумів щодо взаємозв’язку поколінь. Здобувачі та здобувачки освіти Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 завжди відвідували зі святковими концертами та подарунками Будинок для людей похилого віку в с. Благодатне Великоновосілківської селищної ради. На жаль, цього року ми не маємо можливості вкотре подякувати цим прекрасним людям, підтримати їх, підняти їм настрій. Але здобувачі та здобувачки освіти закладу ці дні присвятили своїм рідним бабусям та дідусям. Так, учні 5-А класу провели святкову акцію «Подаруй добро близьким», а учні 5-Б разом з класним керівником провели годину шани «Летять літа, як білі журавлі…». Діти згадали своїх рідних, поділилися маленькими секретами, показали спільні світлини з дідусями та бабусями. Найменші учні та учениці приєдналися до привітань і намалювали яскраві картинки, які випромінюють добро та щастя.

Важкі випробування випали на долю ветеранів і людей похилого віку. Вони пройшли крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війн та репресій, але зуміли вистояти та пронести крізь життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.

Найбільше багатство літніх людей – їх досвід, мудрість, вміння.

Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати та допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Міцного вам здоров’я, добра й перемоги!


4 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page