top of page

Останній дзвоник 2023!!!


Останній дзвоник 2023 Шкільна родино, вітаємо Вас із завершенням навчального року!!!

Завершився найважчий навчальний рік. Постійні повітряні тривоги, відсутність електроенергії, труднощі дистанційного навчання, дефіцит живого спілкування з учителями та однокласниками... Але попри всі ці проблеми здобувачі освіти Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2- справжні герої, бо довели, що нашу націю не зламати!

Малиновим передзвоном лунає шкільний дзвінок. Найменшим він сповіщає про завершення навчання й початок таких довгоочікуваних літніх канікул. Нехай вони будуть веселими й безтурботними! А для наших випускників і випускниць шкільний дзвінок є по-справжньому останнім.

Наші здобувачі освіти підготувати відео-дайджести 2022-2023 навчального року, у яких продемонстрували непохитну волю до навчання та розвитку, не зважаючи на складні обставини. Привітали всіх зі святом! Ваші вміння впоратися з викликами дорослого життя під час таких випробувань дає нам усім надію в майбутнє!

Дорогі випускники, бажаємо вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками. Висловлюємо слова вдячності педагогам, які закладали основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплювали гуманістичні цінності. Дорогі батьки, вітаємо вас з Останнім дзвінком, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякуємо за допомогу і підтримку.

Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках та перемоги! Віримо, що наступний останній дзвоник буде лунати в школах нашої громади!16 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page