top of page

Природа - наш друг!

Виховна година у 2-Б класі "Як правильно викидати сміття". Керівник Янатьєва-Пуценко О. П. Мета: привернути увагу дітей до актуальної екологічної проблеми сучасності засміченості; ознайомити учнів з правилами сортування сміття; розвивати мислення, комунікативну компетентність та навички здорового способу життя; виховувати у дітей дбайливе ставлення до довкілля, свого здоров'я і здоров'я планети.

Сміття – комплексна тема, в якій зобов’язані розібратися усі, хто не хоче, щоб в недалекому майбутньому людство жило на планеті-смітнику. Привернути увагу дітей до проблеми засміченості, ознайомити учнів з правилами сортування сміття, мотивувати дітей допомагати природі - така мета була поставлена перед здобувачами освіти 2-А класу під час перегляду відеоролика «Як правильно викидати сміття». Класний керівник Долгіх Н. І.

Коваленко Н. А. підготувала для совїх учнів захід про збереження природи. Мета: ознайомити дітей з небезпечними природними об’єктами, формувати екологічно доцільну поведінку у природі; прищеплювати найпростіші правила поведінки в навколишньому природному середовищі, збагачувати життєвий досвід.
7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page