top of page

Прощавайте, Миколо Антоновичу!


15 квітня 2023 року обірвалося життя шанованого колеги і просто хорошої, чуйної людини – Миколи Антоновича Халабузаря, який заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішов з життя вчитель, який своїми діями та вчинками, своїм розумом виховав не одне покоління учнів. Микола Антонович віддавав своє серце дітям та мистецтву. Був людиною мудрою, чуйною, доброю, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч.

Хтось із великих сказав: «Коли помирає людина, світ стає біднішим, бо втрачає те, чим вона жила, як сприймала все, що її оточувало, якою багатою і щедрою була її душа, сутність». Нехай добрий, світлий спомин про Миколу Антоновича Халабузаря назавжди залишиться в серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Колектив Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 висловлює співчуття з приводу смерті ветерана педагогічної праці, учителя музичного мистецтва та розділяє скорботу і біль рідних, друзів – усіх, хто знав і працював з Миколою Антоновичем.

286 переглядів1 коментар

Останні пости

Дивитися всі

1件のコメント


Mykola Kravchenko
Mykola Kravchenko
2023年4月15日

Він не помер, а перейшов в інший світ, відлетів у Вирій до своїх Предків, щоб знову повернутися до нас. Микола Антонович Халабузар - Митець, Мудрець, Вчитель, Великий румей, Народознавець, Батько музичних калейдоскопів, Розповідач блискучих жартів, Духовний наставник. Він залишив своїм нащадкам дійсно світлу пам'ять. Він просто Людина доброї душі, щиро дарував радість спілкування із собою, своєю музикою і піснею. Шануємо пам'ять.

いいね!
bottom of page