top of page

Тиждень суспільно-гуманітарних наук

Оновлено: 9 бер.

Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін добіг кінця.

Він видався дуже насиченим.

Авілова Олена Василівна підготувала для учнів 11-А та 11-Б класів "Філологічні хрестики-нулики". В ігровій формі діти повторили відомості про українську мову, виконували завдання у формі НМТ, працювали в команді та здобули безцінний досвід.

Лапенко Ірина Євгенівна провела лінгвістичну гру "Солов'їна, барвінкова українська рідна мова" для учнів 5-Б, квіз "Як добре ви знаєте українську мову?"

для учнів 6-Б. Десятикласники переглянули лінгволекторій "Лінгвоцид української мови".

Учні під керівництвом Ірини

Євгенівни створювали відеоконтент: лікбез та промови біля пам'ятника Шевченку.

Александрова Олена Василівна провела філологічний брейн-ринг з учнями 8-А класу, гру-квест "Мандрівка казковими стежинами" для учнів 5-А, інтелектуальну гру для 7-Б. Під керівництвом Олени Василівни учні створювали відеоконтент, присвячений Тарасові Шевченку.

Клименко Анна Анатоліївна провела вікторину "Невідомий Шевченко" з учнями 5-Б та 6-Б класів, організувала проєкт "Шевченкове слово".

Ягмурова Наталя Олександрівна підготувала для учів 7-А класу інтелектуальну гру "Хто найкраще знає Англію?"

Прокопчук Тетяна Валентинівна провела для учнів 6-А, вікторину для учнів 5-А та 5-Б класів "Around Great Britain". Учні 10-А перевіряли свої знання на турнірі Шекспірознавців.

Тішили досягненнями у лінгвістичній царині вихованці Прокопчук Тетяни Валентинівни та Дерев'янченко Наталі Миколаївни.

Біята Олена Анатоліївна та Чмихалова Олена Аркадіївна також провели вікторини для знавців життя і творчості Тараса Шевченка.

Кравченко Микола Миколайович організував для учнів 5 і 6 класів віртуальну мандрівку "Стежками Кобзаря" та участь у конкурсі "Таємниця генія Шевченка". Учні 8 класу відвідали заняття "Моя майбутня професія - землевпорядник".

Мегельбей Марина Миколаївна провела конкурс "Я малюю історію", учні 5 та 6 класів реалізували проєкти "Постаті в історії". Учні 5 класів перевірили свої знання у грі "Пізнай історію своєї країни".

Черновал Олеся Сергіївна провела заняття з теми "Булінг" та "Мій настрій" з учнями 5 та 6 класів.

Упродовж тижня здобувачі освіти створювали ілюстрації до творів Тараса Шевченка, брали участь у квестах, олімпіадах, конкурсах, квізах, отримали багато позитивних емоцій, працювали в команді, відчували синергію.
20 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page