top of page

Травень-2024

Ось і минув останній місяць навчального року. Він залишив багато приємних моментів. Тішив нас різнобарними вишиванками. Наші учні влаштували фотовиставку "Україна вишивана". Вітали мамусь із Днем матері. Долучились до заходів до Дня пам'яті та примирення. Вшанували героїв-ліквідаторів.

Цей місяць приніс корисну звичку нашим учням. Діти долучились до флешмобу "Велосипедний травень".

Тішив досягненнями в навчанні, призовими місцями в олімпіадах та конкурсах. Ми вітали рій "Гайдамаки", які перемогли у військово-патріотичній грі "Джура", Аліну МАЖАН та Еліну КУЦЕНКО з перемогою в конкурсі до Дня Європи.

Вітали кращих спортсменів Донеччини: Анну ПАПАЗОВУ, Тимура РЯБОВА, Володимира МОТУЗЕНКА, Валерію ПАНЬКОВУ.

Софія ЧУТУР перемогла в конкурсі до Дня вишиванки. Вітали Крістіну ПАНЬКОВУ, яка здобула ІІ місце в обласному конкурсі творчих робіт "І на оновленій землі врага не буде супостата..."

Марію ДІГТЯРЕНКО з перемогою в МАН.

Романа ШАВКУНЕНКА, Станіслава КОВАЛЕНКА, Еліну ХАРАМАН, Крістіну ПАНЬКОВУ з перемогою в DonOrientChamp.

Софію ТАХТАРОВУ з перемогою в Scate Cross.

Учні 3-А класу взяли активну участь уконкурсі «Проліска»: Мирна Анна, Півник Ксенія, Черновал Еліна, Бичков Ярослав, Могиліна Вікторія, Малтабар Максим, Сімшаг Вікторія.

Вітали Костенко Анжеліку, яка брала участь у конкурсі малюнків.

Команду "Друге дихання" з перемогою в "ШколаТехно".

Вітали з перемогою в обласному конкурсі «Я так бачу, чую, відчуваю» Ольгу Ільїну.

Учні 1-А, 3-Б та 5-А класу брали участь у XXI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок». Вітали Давіда ГУСЕЙХАНОВА, Дмитра КОЗАЧУКА, Владислава ГАЧАНА, Анастасію МАЛТАБАР, Ангеліну ХАРУ, Олександра КОЧУБЕЙНИКА, Кирила ТРЕТЯКОВА, Марію ГАЧАН.

Переможці обласного етапу предметних олімпіад: Ірина ШУМЄЙ, 8-А клас (українська мова та література) - ІІІ місце, учитель Олена АЛЕКСАНДРОВА, Уляна ХАРЧЕНКО, 8-А клас (біологія) - ІІІ місце, учитель Ольга ТОХТАШ, Аліна КЛИМЕНКО, 9-А клас (англійська мова) - ІІІ місце, учитель Наталя ДЕРЕВ'ЯНЧЕНКО, Владислав ОПОКА (правознавство) - ІІІ місце, учитель Микола КРАВЧЕНКО, Марія ДІГТЯРЕНКО (українська мова та література) - І місце, учитель Олена АВІЛОВА.

 Учениця 2 -Б класу Матросова Софія стала переможцем ХХІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади "На Урок" та отримала Диплом 1 ступеня з української мови та літератури, Диплом 1 ступеня з предметів початкової школи, Диплом 1 ступеня з Я досліджую світ, Диплом 2 ступеня з математики, Диплом 2 ступеня з мистецтва, Диплом 2 ступеня з англійської мови, Диплом 3 ступеня з інформатики.

Пишаємося вами, наші переможці! Ви з гідністю представляли нашу школу!

Завершуємо рік з вірою в перемогу!


13 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page