top of page

Фінал чотирьох

14 -15 березня у місті Чернівці відбувся “Фінал чотирьох” чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Першої ліги. Учениця 9-А класу БЕЛІЧ Вероніка стала срібним призером чемпіонату України у складі команди “Іскра” Підгороднє.

 Пишаємося незламним спортивним духом та неймовірним результатом. Бажаємо Вероніці нових перемог, яскравих матчів та золотих нагород попереду!


 
 
 

Коментарі


  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram
КОНТАКТИ:  
вул. Азовська, 1, смт. Велика Новосілка, Волноваський район, Донецька область, Україна, 85500
2novoschool@gmail.com
(06243) 2-16-87

© 2022-2025 Сайт створено на Wix.com

bottom of page