top of page

Чемпіонат

Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp».

З 16.02.2024 по 18.02.2024 Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді за сприяння комунального закладу «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведено І етап чемпіонату Донецької області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «DonOrientChamp» у дистанційному режимі. З метою підтримки учасників з інших областей, розширення кругозору та відпрацювання практичних навичок відео дистанції було знято у парку Перемоги м. Запоріжжя.

У змаганнях взяли участь команди та учасники в особистому заліку з Донецької, Запорізької, Одеської, Сумської та Дніпропетровської областей. Загалом 67 команд, 528 учасників.

В особисто-командних змаганнях з онлайн-орієнтування в заданому напрямку учасники заздалегідь отримали спортивну карту місцевості. У зазначений час на платформі Google Classroom було опубліковано відео, на якому інструктор долає реальну дистанцію на місцевості, починаючи з місця, яке на початку відео позначено стартом. Учасникам необхідно було уважно подивитись відео та на карті відмітити місце знаходження контрольних пунктів.

Переможцем у своїй віковій групі Ж-14 (дівчата 2010-2011 р.н.) стала Панькова Крістіна (Великоновосілківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№2). Вітаємо!

У загальному заліку команда “Гайдамаки” Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 посіла 3 місце. Пишаємось нашими спортсменами!
9 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page