top of page

Як "Гайдамаки" на Карпатській Січі побували!


З 20.08. по 27.08 в с. Осій Закарпатської області відбувся ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура – 2023: Карпатська Січ» для середньої вікової групи школярів 11-15 років. Донеччину на змаганнях представляв рій «Гайдамаки» Великоновосілківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Великоновосілківської селищної ради.

Цьогоріч гра носила вишкільно-виховний та ігровий характер, але в деяких видах визначали найкращих. Так, у практичному вишколі «Стрільба з пневматичної гвинтівки» наш рій «Гайдамаки» посів ІІ місце серед 22 команд, а Аліна МАЖАН стала однією з кращих серед дівчат.

Юним учасникам гри запам’ятався кожен день перебування в Карпатській Січі! День у таборі починався з руханки та ранкового шикування, підняття прапора, хвилини вшанування загиблих захисників та виконання Державного Гімну України.

Щоденні програми включали подорожі в гори, стрільбу з лука, спортивні ігри, майстер-класи з надання домедичної допомоги, стройової підготовки, спортивного туризму, гутірки та пісні біля вечірньої ватри.

Також джури зустрічалися з працівниками ДСНС України, які розповіли їм про рятувальні роботи в горах та показали, як гасити пожежі.

Рій «Гайдамаки», учителі та батьки вдячні начальнику Управління освіти Великоновосілківської селищної ради Дмитру КОСТЕНКУ, начальнику Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергію ЯЩЕНКУ, голові Волноваської райдержадміністрації, начальнику районної військової адміністрації Юрію БАКАЄВУ за допомогу в організації поїздки, придбанні форми, інвентарю, спорядження.

Окрему подяку висловлюємо керівникам команди Віктору ПАНЬКОВУ та Олесі ЧЕРНОВАЛ, водієві автобуса Олександру ПОЗИВАЮ, а також директору Донецького ОЦТК Тетяні ПІЧУГОВІЙ.

Під час тижневого вишколу наші джури набули корисних життєвих навичок та знань, поспілкувалися та потоваришували з однолітками з різних куточків України, помилувалися мальовничими краєвидами Закарпаття. Вони точно знають, що житимуть за принципом: "Душу - Богові, життя - Україні, честь - собі".
23 перегляди0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page