День щастя
- Анна Анатоліївна
- 21 бер.
- Читати 1 хв
До Дня щастя у нашому закладі панувала особлива атмосфера тепла, радості та натхнення!
Ми провели акцію – конкурс малюнків «Що для мене щастя», у якому діти поділилися своїм баченням найсвітлішого почуття. У кожній роботі – щирість, мрії, любов до рідних, друзів і світу навколо
Хтось намалював родину, хтось – мирне небо, улюблених тварин або моменти радості… І вкотре ми переконалися: щастя – у простих речах, які ми відчуваємо серцем.




Коментарі