Фінал чотирьох
- Анна Анатоліївна
- 21 бер.
- Читати 1 хв
14 -15 березня у місті Чернівці відбувся “Фінал чотирьох” чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Першої ліги. Учениця 9-А класу БЕЛІЧ Вероніка стала срібним призером чемпіонату України у складі команди “Іскра” Підгороднє.
Пишаємося незламним спортивним духом та неймовірним результатом. Бажаємо Вероніці нових перемог, яскравих матчів та золотих нагород попереду!




Коментарі